Fizjoterapeutka Honorata Dziel

Honorata Dziel

Fizjoterapeutka, akupunkturzystka, założyciel Wielkopolskiego Centrum Terapii Naturalnych w Poznaniu. Opiekun merytoryczny magazynu Naturoterapia w Praktyce, autorka w takich magazynach, jak Body Challenge, Praktyczna Fizjoterapia i Rehabilitacja, Mens Health, Trainer. Szkoleniowiec Mauricz Training Center, Rehakursy, Radek Składowski, wcześniej również IFAA.  Wykładowca na takich eventach jak Eu4Ya, Targi Go Active Show, Fight Arena, Fiwe, Narodowe Kongresy Naturoterapii, Kongresy Body Challenge. Zapraszana jako ekspert na spotkania z pacjentami oraz innymi specjalistami chcącymi podnieść swoje kwalifikacje. M.in powadziła również wykłady na Uniwersytecie w Yliwiesce w Finlandii. Pracowała również w Nowym Jorku.

Aktualnie współpracuje również z ośrodkiem terapii naturalnych na Bali, gdzie 3x do roku zabiera pacjentow na turnusy zdrowotne,kierując tam również pacjentów onkologicznych. Pracując z pacjentami łączy medycynę konwencjonalną i fizjoterapię z akupunkturą i Tradycyjną Medycyną Chińską oraz hirudoterapią.

Na co dzień skupia się na indywidualnej pracy z pacjentami prowadząc kompleksową przychodnię działająca z pacjentem w sposób holistyczny. Zrzesza w miejscu swojej pracy wielu specjalistów, którzy w sposób zespołowy pracują nad przywracaniem zdrowia i funkcjonalności swoim pacjentom. Doświadczenie zdobywa również za granicą.

Wraz z mężem kierują procesem odnowy biologicznej wielu zawodników MMA z Poznania, m.in. Borysa Mańkowskiego (były Mistrz federacji KSW w wadze półśredniej). Z ich pomocy korzystają jednak zawodnicy z całej Polski. Pod swoją opieką mają również wielu obiecujących zawodników Cross Fit, Strong Man, koszykarzy, piłkarzy, lekkoatletów, thriatlonistów. Pomagają wszystkim tym, którzy zaczęli tracić nadzieję w wielu próbach powrotu do zdrowia i lepszej formy psychofizycznej.