Aleksander Bielecki

Dyplomowany osteopata, fizjoterapeuta, doktor nauk kultury fizycznej, absolwent Wydziału Fizjoterapii Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach, oraz 4 letnich Podyplomowych Studiów Medycznych w najstarszej, elitarnej szkole Osteopatii w Europie – ESO (European School of Osteopathy) Boxley, Anglia gdzie uzyskał tytuł D.O. (Diploma of Osteopathy).
Fizjoterapeuta Reprezentacji Polski w Piłce Siatkowej Mężczyzn i Kobiet w latach: 2008 do 2012. Uczestnik kadry Polski na Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008, Londyn 2012 oraz fizjoterapeuta w Piłce Ręcznej na Igrzyska Olimpijskie Rio 2016.
W 2010 roku nominowany do I Międzynarodowej Nagrody Naukowej Światowej Federacji Piłki Siatkowej (FIVB).
Przed rozpoczęciem współpracy z Polskim Związkiem Piłki Siatkowej wpracował przez 3 lata z Polską Kadrą Olimpijską w Lekkiej Atletyce. Wcześniej był terapeutą w Polskim Związku Karate oraz pracował jako wolontariusz na obozach Aktywnej Rehabilitacji.

Jako nastoletni chłopiec przez 7 lat uprawiał jeździectwo, a następnie przez 20 lat karate Kyokushin.
Praca naukowa Aleksandra Bieleckiego, studia doktoranckie, ukończone podyplomowe studia z zakresu pedagogiki, wychowania fizycznego, psychologii sportu, studia osteopatii w European School of Osteopathy (Boxley, UK), liczne kursy z zakresu Medycyny Manualnej, a także doświadczenie które zdobył jako zawodnik/reprezentant Polski w Karate, instruktor sportu, a przede wszystkim codzienna praca z sportowcami, jak i prowadzenie własnej praktyki pozwoliły mu na zdobycie szerokiej wiedzy w dziedzinie profilaktyki oraz leczenia urazów, a następnie ustawiczne jej pogłębianie.

Zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową prowadzącego: www.alekbiel.eu