Agnieszka Sanecka

Agnieszka Sanecka- absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu na wydziale Fizjoterapii. W trakcie nabywania doświadczeń w pracy z pacjentami wzbogacała swoje umiejętności czerpiąc wiedzę  z różnych źródeł medycyny tradycyjnej oraz niekonwencjonalnej.
Jest dyplomowanym naturopatą i hirudoterapeutą. Swój zawód wybrała z potrzeby pomagania innym oraz fascynacji ludzkim ciałem i umysłem. 
W swoim życiu doświadczyła wielu zdarzeń i wyciągając z nich wnioski, doszła do momentu, gdzie dzielenie się swoją energią uważa za swe przeznaczenie.
Jej dewizą jest holistyczne i bardzo indywidualne podejście do każdego pacjenta. Uważa, że lecząc ciało nie wolno zapominać o problemach emocjonalnych i duchowych. W wyniku tego terapie przez nią prowadzone łączą w sobie kilka metod. 
Zrozumienie i empatia w połączeniu z wiedzą terapeutyczną wspomogło niejedną osobę w świadomej pracy ze swoim ciałem w drodze do zdrowia i samoakceptacji.
W życiu codziennym realizuje się jako współzałożyciel i terapeuta we  Wrocławskiej Manufakturze Zdrowia. W pracy z pacjentami wykorzystuje zdolność obserwacji i kreatywność, czerpiąc wielką radość z możliwości pomocy drugiemu człowiekowi.
Zwrotnym momentem w jej karierze zawodowej było poznanie dr Radosława Składowskiego, który stając się jej nauczycielem i mentorem ukształtował jej spojrzenie na terapie pacjenta bólowego. Wspierając zespół szkoleniowy Medycyny Manualnej  chętnie dzieli się z kursantami swoimi spostrzeżeniami i umiejętnościami pokazując, jak wielkie znaczenia ma szeroka wiedza oraz szacunek do drugiego człowieka.
Za swoją największą zaletę uważa obecnie umiejętność słuchania i szczerość w relacjach z ludźmi. Opisując siebie w jednym zdaniu:
” Zakochana w ludziach obserwatorka świata oraz kobieta spełniona”.