Medytacja. Sposób na lepsze życie

Kiedy odbędzie się kurs dla fizjoterapeutów? Kiedy? 16.08.2020
Czas trwania kursu dla fizjoterapeutów W jakich godzinach? 10:00 – 17:30
Cena kursu dla fizjoterapeutów Cena 1 warsztatu: 397zł
Gdzie odbędzie się kurs dla fizjoterapeutów? Gdzie? Spała

Prowadzący:
Jarosław Gibas
Dorota Mrówka

Warsztat dedykowany jest osobom, które mają już za sobą udział w warsztacie “Wprowadzenie do medytacji” lub mają opanowane główne zasady praktyki medytacyjnej.

Biorąc udział w warsztacie dokonasz analizy technik medytacji z całego świata, dzięki którym będziesz mógł rozwiązywać codziennie problemy i  pokonywać wszelkie wyzwania. Wiele badań udowadnia, że techniki uważności mindfulness są skuteczną metodą w leczeniu zaburzeń somatycznych i psychicznych. Praktyka mindfulness pozwala zniwelować stany zaburzeń lękowych, stanów depresyjnych, przewlekłych bólów jak również umożliwia dokonywania bardziej świadomych wyborów. Warsztat pozwoli Ci lepiej poznać swój umysł.

Warto zaznaczyć, że w warsztacie może wziąć udział każdy, ponieważ wszystkie omawiane przez nas praktyki mają całkowicie świecki charakter i nie są powiązane z żadną religią ani wyznaniem.

Zakres warsztatu obejmuje prace z oddechem, w podziale na oddech oczyszczający, równoważący oraz synchronizujący obie półkule mózgowe. Biorąc udział w warsztacie poznasz, które medytacje wpływają uzdrawiająco na ciało i umysł, a które pozwalają poprawić relacje. Zrozumiesz jak codzienne stosowanie medytacji oczyszczającej, pozwala sprawić, by Twój umysł był jasny a ciało pozbawione toksyn. Medytacje uwalniające pozwolą uwolnić i pozbyć się niepotrzebnego napięcia. Poznasz medytacje, które umożliwią zmienić negatywne przekonania. Oprócz tego, usłyszysz o medytacjach wdzięczności, a także o medytacjach pozytywnych i negatywnych emocji.

 

Każdy uczestnik otrzyma:
– notatnik,
-długopis,
-stały dostęp do bufetu kawowego,

Lunch we własnym zakresie.

Organizator zapewnia każdemu uczestnikowi:
-koce,
-maty do medytacji,
-poduszki do medytacji.

Prosimy każdego uczestnika o wygodny i luźny strój do praktyki oraz zabranie dodatkowego przedmiotu do przykrycia (koc/chusta/szal). Dla osób, które nie są przyzwyczajone do siedzenia na poduszce lub sprawie im to problem – będą mieć do dyspozycji krzesła.

Program warsztatów

Moduł 1: 10.00 – 11.30
Przerwa: 11.30 – 11.45
Moduł 2: 11.45 – 13.15
Przerwa: 13.15 – 13.30
Moduł 3: 13.30 – 15.00
Przerwa na lunch: 15.00 – 16.00
Moduł 4: 16:00 – 17:00
Koncert na gongach 17.00-17.30

  • Zapisz się na warsztaty

Zaznacz szkolenie, na które chcesz się zapisać:

16.08.2020

Wprowadź swoje dane:
Akceptuję regulamin szkoleń

Wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych do celów marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133, poz. 883) przez Szkolenia Radosław Składowski

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na podany adres e-mail informacji handlowych dotyczących usług i produktów Szkolenia Radosław Składowski