TERMINARZ

11-13.01.2019 Medycyna Manualna - Spała/ Goniądz (lista rezerwowa)
8-10.02.2019 Medycyna Manualna - Spała/ Goniądz (lista rezerwowa)
22-24.02.2019 Pinoterapia - Spała (lista rezerwowa)
23.02.2019 Multisensoryczna stymulacja pacjenta neurologicznego - Spała
8.03.2019 Postępowanie po urazach i zabiegach chirurgicznych kolana w oparciu o zasady funkcjonowania łańcuchów synkinetycznych - Spała (lista rezerwowa)
8-10.03.2019 GRAL I - Spała (lista rezerwowa)
8-10.03.2019 Funkcjonalna Terapia Trzewii - Spała
8-10.03.2019 Pinoterapia - Spała (lista rezerwowa)
9.03.2019 Zwarcia i ich zastosowanie w ciężkich dolegliwościach narządu ruchu - Wrocław
29-31.03.2019 Pinoterapia - Spała (lista rezerwowa)
5.04.2019 Zwarcia i ich zastosowanie w ciężkich dolegliwościach narządu ruchu - Spała
5-7.04.2019 GRAL II - Spała (lista rezerwowa)
9-11.04.2019 Medycyna Manualna - Goniądz (lista rezerwowa)
12-14.04.2019 Terapie komplementarne w pracy fizjoterapeuty Moduł I - Spała (lista rezerwowa)
26-28.04.2019 Pinoterapia - Spała (lista rezerwowa)
27-28.04.2019 Terapia pijawką lekarską- POZIOM PODSTAWOWY - Spała (lista rezerwowa)
10-12.05.2019 Igłoterapia - Spała (lista rezerwowa)
17-19.05.2019 Pinoterapia - Spała (lista rezerwowa)
17-19.05.2019 GRAL I - Spała (lista rezerwowa)
1.06.2019 Zwarcia i ich zastosowanie w ciężkich dolegliwościach narządu ruchu - Warszawa
29-30.06.2019 Terapie komplementarne w pracy fizjoterapeuty Moduł II - Spała (lista rezerwowa)
12-14.07.2019 GRAL II - Spała
16-18.08.2019 Warsztaty Edukacyjne PETARDA 2019 - Spała
30.08-1.09.2019 Igłoterapia - Spała (lista rezerwowa)
30.08-1.09.2019 Medycyna Manualna - Goniądz (lista rezerwowa)
13-15.09.2019 Medycyna Manualna - Goniądz/ Spała (lista rezerwowa)
13-15.09.2019 Terapie komplementarne w pracy fizjoterapeuty Moduł I - Spała
13-15.09.2019 Igłoterapia - Spała (lista rezerwowa)
20-22.09.2019 GRAL I - Spała (lista rezerwowa)
22.09.2019 Medytacje. Sposób na lepsze życie - Spała
21.09.2019 Wprowadzenie do medytacji - Spała
27-29.09.2019 Pinoterapia - Spała (lista rezerwowa)
28-29.09.2019 Terapia pijawką lekarską- POZIOM PODSTAWOWY - Spała
11-13.10.2019 Pinoterapia - Spała (lista rezerwowa)
25-27.10.2019 Terapie komplementarne w pracy fizjoterapeuty Moduł II - Spała
15-17.11.2019 GRAL I - Spała (lista rezerwowa)
6-8.12.2019 GRAL I - Spała
7-9.12.2019 Igłoterapia - Spała (lista rezerwowa)
13-15.12.2019 Igłoterapia - Spała (lista rezerwowa)
3-5.01.2020 Igłoterapia - Spała
3-5.01.2020 Medycyna Manualna - Spała (lista rezerwowa)
24-26.01.2020 Igłoterapia - Spała
24-26.01.2020 Pinoterapia - Spała (lista rezerwowa)
7-9.02.2020 Medycyna Manualna - Spała (lista rezerwowa)
21-23.02.2020 GRAL I - Spała
21-23.02.2020 Medycyna Manualna - Spała (lista rezerwowa)
13-15.03.2020 Igłoterapia - Goniądz
13-15.03.2020 Medycyna Manualna - Goniądz (lista rezerwowa)
3-5.04.2020 Pinoterapia - Spała (lista rezerwowa)
19-21.06.2020 Medycyna Manualna - Goniądz (lista rezerwowa)
24-26.07.2020 Pinoterapia - Spała