Warsztaty Edukacyjne Petarda

To już trzecia edycja warsztatów edukacyjnych Petarda! Dziękujemy!

 

Co to jest?

Petarda to 3 dni bardzo intensywnej nauki, na licznych warsztatach połączonych z koncertowaniem i wielkim grillowaniem!

Plan zajęć

Piątek 16.08 to dzień wykładowy. Zaczynamy o godzinie 8, kończymy o godzinie 16! Swoją wiedzę zaprezentują bardzo znani i doświadczeni wykładowcy, a ich nazwiska poznacie już niebawem! Wykłady będą skierowane do fizjoterapeutów, ale na pewno nie zabraknie wątków dotyczących Medycyny Wschodniej.
Po wykładach zbieramy się na zamkniętym dla Nas placu, koncertujemy!

Sobota 17.08 To dzień warsztatowy. Każdy uczestnik może wziąć udział w dwóch warsztatach! On sam wybierze sobie te, które podobają mu się najbardziej!
Po warsztacie zbieramy się na zamkniętym dla Nas placu gdzie rozpoczynamy wspólne, wielkie grillowanie oraz rozmowy z wykładowcami!

Niedziela 18.08 To również dzień warsztatowy, gdzie każdy uczestnik może wybrać sobie ten warsztat, który najbardziej rozwinie jego umiejętności praktyczne. W ten sposób zakończymy trzydniową imprezę i bezpiecznie wrócimy do domu!

Koncerty

Kto zagra? Tego jeszcze nie wiemy! Artystów wybieracie Wy!
Najpierw w zamkniętej grupie, dostępnej jedynie dla absolwentów szkoleń Radosława Składowskiego wybieramy trzy zespoły.
Później klienci Acus Med, wybiorą jednego artystę z wybranej wcześniej trójki. My już wiemy, że będzie MOC! Wy o tym przekonacie się niebawem! ?
W tamym roku zagrała dla Nas LUXTORPEDA!

Miejsce

Spała! Nic innego nie wchodzi w grę! Osoby, które już tu były wiedzą dlaczego. Osoby, które dopiero przyjadą na pewno zrozumieją!

Cena
720zł!

Noclegi
My zajmujemy się rezerwacją noclegów.

Ilość miejsc
250!

Zapisy właśnie ruszają! Uprzedzamy, że w zeszłym roku zamknęliśmy listę, po 20 dniach!

  • Zapisz się na szkolenie

Wprowadź swoje dane:
Akceptuję regulamin szkoleń

Wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych do celów marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133, poz. 883) przez Szkolenia Radosław Składowski

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na podany adres e-mail informacji handlowych dotyczących usług i produktów Szkolenia Radosław Składowski