GRAL - autorski kurs Dr Aleksandra Bieleckiego

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowe szkolenie dla fizjoterapeutów,  z wyjątkowym człowiekiem. Całość konceptu trwa trzy moduły. Pierwszy moduł przeznaczony jest dla każdego. Dwa kolejne zaś stanowią kontynuację dla osób, które ukończyły Medycynę Manualną wg lek. med. Radosława Składowskiego.

Dr Aleksander Bielecki aktualnie, oprócz własnego gabinetu współpracuje z klubem sportowym Atom Trefl Sopot. Jest dyplomowanym osteopatą, fizjoterapeutą oraz doktorem nauk kultury fizycznej.
Absolwent Wydziału Fizjoterapii Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach, oraz 4 letnich Podyplomowych Studiów Medycznych w najstarszej, elitarnej szkole Osteopatii w Europie – ESO (European School of Osteopathy) Boxley, Anglia gdzie uzyskał tytuł D.O. (Diploma of Osteopathy).

Fizjoterapeuta Reprezentacji Polski w Piłce Siatkowej Mężczyzn i Kobiet w latach: 2008 do 2012. Uczestnik kadry Polski na Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008, Londyn 2012 oraz fizjoterapeuta w Piłce Ręcznej na Igrzyska Olimpijskie Rio 2016.

To olbrzymie doświadczenie pozwoliło stworzyć koncept leczenia, którego założenia poznasz na kursie. Obejmuje ono oprócz zagadnień teoretycznych dużą ilość diagnostyki, mobilizacji i manipulacji stawów ułożonych w spójną logiczną całość.

 

Czas trwania kursu dla fizjoterapeutów   Czas trwania: 3 dni

Cena kursu dla fizjoterapeutów  Cena (za 3 dni): 1800 zł

Gdzie odbędzie się kurs dla fizjoterapeutów?  Gdzie? Spała

 

 

Program kursu

Pierwsza część – tzw. KGB czyli Klucz Geodynamiczny Bieleckiego

Uwaga! Dostępne jest dla osób, które nie ukończyły cyklu medycyny manualnej.

1) Dowiesz się jakie czynniki ustalają najczęstszy wzorzec (tzw. Klucz) patologicznych restrykcji miękkotkankowych i przemieszczeń kostnych w narządzie ruchu i układzie trzewnym człowieka.

2) Dowiesz się jak błyskawicznie ocenić obecność patologii wynikających z Klucza.

3) Dowiesz się jak szybko usuwać zastane patologie Klucza, w celu likwidacji tzw. ostrych stanów, w każdym okresie choroby.

4) Dowiesz się jak wycofywać organizm z patologicznego wzorca za sprawą nowatorskiego spojrzenia na zaburzenia podologiczne gwarantującego adekwatny dobór wkładek ortopedycznych.

 

Druga część – tzw. Refugium czyli Ostoja

1) Poznasz analizę odruchowego szerzenia się patologii w ludzkim ciele za sprawą stref odruchowych

2) Poznasz system obronny organizmu przed zewnątrz- i wewnątrzpochodnymi przeciążeniami , który tworzą tzw. somatotopy
– mikrosystemy punktów reaktywnych układających się w projekcje ciała ludzkiego, które punkty po odreagowaniu likwidują odlegle położone ciężkie patologie organizmu. Dzięki nim ustępują patologie ortopedyczne, neurologiczne, reumatologziczne, internistyczne

3) W programie Refugium przewidziano, oprócz autorskich odkryć A. Bieleckiego, prezentacje zaawansowanych technik klawiterapeutycznych wg F. Barbasiewicza (za jego zgodą)

 

Trzecia część – Synteza

1) Poznasz podsumowanie konceptu i wynikające syntezy technik stawowych, miękkotkankowych, manualnych, wisceralnych, narzędziowych i dry-needlingu prowadzących do błyskawicznych usprawnień funkcji organizmu

 

  • Zapisz się na szkolenie

Zaznacz szkolenie, na które chcesz się zapisac:

KGB 26-28.04.2019 SpałaKGB 6-8.12.2019 SpałaKGB 21-23.02.2020 Spała

Wprowadź swoje dane:
Akceptuję regulamin szkoleń

Wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych do celów marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133, poz. 883) przez Szkolenia Radosław Składowski

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na podany adres e-mail informacji handlowych dotyczących usług i produktów Szkolenia Radosław Składowski