Rekrutacja

ZALETY SAMEGO KURSU

1 ) W szkoleniach z medycyny manualnej bierze udział maksymalnie 20 osób, natomiast z Igłoterapii i Pinopresury 18 osób. Prowadzącemu towarzyszy dwóch asystentów dzięki czemu kursant wykonuje techniki stale pod okiem instruktora nabierając pewności w swoich działaniach.

2 ) Szkolenie z medycyny manualnej obejmuje ogromną ilość materiału, nie tylko z zakresu mobilizacji i manipulacji ale uczy się także podejmowania decyzji terapeutycznych na podstawie szerokiego panelu diagnostycznego w tym radiologicznego. Po szkoleniu kursant wie jak pracował w stanach ostrych, również dyskowych, jak pracować ze stawami obwodowymi a także otrzymuje podstawowe zagadnienia z zakresu terapii wisceralnych, pinopresury oraz igłoterapii.

3 ) Szkolenia odbywają się w tym samym budynku co nocleg, dzięki czemu jedynym zmartwieniem kursanta jest pochłonięcie jak najwięcej wiedzy od prowadzącego.

4 ) Szkolenie przebiega w bardzo luźnej, niekrępującej atmosferze co sprawia, że nasze kursy są nie tylko studnią wiedzy ale również miejscem odpoczynku.

STREFA KURSANTA

1) Każdy uczestnik kursu otrzymuje dostęp do strefy kursanta gdzie znajdzie nie tylko filmiki pomagające mu opanować najtrudniejsze techniki ale również dostęp do ciekawych artykułów związanych z wiedzą przekazywaną na kursach.

2) Każdy kursant ma możliwość odbycia praktyk zarówno u lek. med Radosława Składowskiego jak i u asystentów.

3) Kursant ma możliwość nagrywania technik na kursie. Nie może jednak nagrywać wykładu.

4) Kursanci otrzymują dostęp do tajnej grupy na facebooku, w której mogą konsultować techniki oraz swoich pacjentów wraz z innymi kursantami oraz prowadzącymi.

5) Kursanci stale otrzymują od doktora nowe materiały ułatwiające zrozumienie głoszonych przez niego nauk.

6) Każdy kursant ma możliwość powtórzenia kursu w wybranym przez siebie terminie. Koszt powtórki to 400zł.

PROMUJEMY NASZYCH TERAPEUTÓW

Każdy kursant, który ukończył szkolenie może dodać się do listy Bazy fizjoterapeutów całkowicie bezpłatnie. W naszej gestii leży aby pacjent szukając terapeuty znalazł właśnie jego.

 

REGULAMIN SZKOLEŃ