1. Jak zapisać się na którekolwiek szkolenie dla fizjoterapeutów?

Chcąc zapisać się na szkolenie należy wejść w zakładkę SZKOLENIA i wybrać interesujący Cię kurs. Po prawej stronie pojawi się formularz z dostępnymi terminami kursu. Należy wybrać datę, uzupełnić wszystkie pola i kliknąć WYŚLIJ. W odpowiedzi zwrotnej dostaniesz maila z potwierdzeniem zapisu na szkolenie oraz dalsze instrukcje. Wiadomości zwrotne nie są generowane automatycznie, odpowiedz dostaniesz od naszej koordynatorki ds. szkoleń w godzinach 8:00- 16:00, od poniedziałku do piątku.
W przypadku braku miejsc na wybrane szkolenie pojawi się lista rezerwowa.

 

2. Jak dokonać wpłaty kaucji/całej kwoty za kurs?

Po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego otrzymasz potwierdzenie zapisu na listę uczestników. Następnie wyślemy Ci wiadomość ze szczegółowymi informacjami w tym informacje o płatności – numer konta, na który należy wpłacić kaucję, która jest zwrotna po kursie. Oznacza to, że oprócz wpłaconej kaucji należy wpłacić całość kwoty nie później niż 2 tygodnie przed rozpoczęciem szkolenia. Po zaksięgowaniu wpłaty właściwej za całość szkolenia kaucja zostanie niezwłocznie zwrócona.
Brak wpłaty kaucji w określonym terminie upoważnia koordynatora do wykreślenia kursanta z listy uczestników.

 

3. Ile mam czasu na dokonanie płatności?

Każdy uczestnik ma 14 dni na wpłatę kaucji (200 zł)  od momentu otrzymania wiadomości z informacją o płatności. Pełną kwotę za szkolenie należy opłacić do 2 tygodni przed rozpoczęciem szkolenia.
Brak wpłaty kaucji w określonym terminie upoważnia koordynatora do wykreślenia kursanta z listy uczestników.

 

4. Czy otrzymam fakturę za kurs?

Faktury za uczestnictwo w kursie wystawiane są w pierwszy dzień szkolenia. Dane do faktur należy zgłaszać mailowo przed rozpoczęciem szkolenia.

 

5. Jak zapisać się na listę rezerwową?

W przypadku braku wolnych miejsc na kursie zachęcamy do wpisania się na listę rezerwową. Po prawej stronie każdego szkolenia pojawia się formularz. Należy zaznaczyć „lista rezerwowa”, uzupełnić puste pola i kliknąć WYŚLIJ.
Zapis jest bezpłatny. Wpisując się na nią dostaniesz maila jeżeli zwolni się miejsce na którymś z kursów, a także jeżeli pojawią się nowe terminy. Oczywiście osoby z listy rezerwowej mają pierwszeństwo zapisu

Lista rezerwowa jest jedna na każdy kurs, nie ma listy rezerwowej na konkretny termin.

 

6. W jakich godzinach odbywają się zajęcia?

Szkolenia zazwyczaj odbywają się w godzinach 9:00-18:00 (piątek, sobota) 9:00- 15:00 (niedziela) jednak nie jest to reguła. W dużej mierze zależne jest to od prowadzącego oraz grupy.

 

7. Czy otrzymam certyfikat ukończenia kursu dla fizjoterapeutów?

Tak, każdy uczestnik otrzyma certyfikat ukończenia kursu.

 

8. Czy jest możliwość otrzymania certyfikatu w języku angielskim?

Tak, jest taka możliwość. Jednak należy to zgłosić przynajmniej tydzień przed rozpoczęciem kursu.