1. Jak zapisać się na którekolwiek szkolenie dla fizjoterapeutów?

Chcąc zapisać się na szkolenie należy wejść w zakładkę SZKOLENIA i wybrać interesujący Cię kurs. Po prawej stronie pojawi się formularz z dostępnymi terminami kursu. Należy wybrać datę, uzupełnić wszystkie pola i kliknąć WYŚLIJ. W odpowiedzi zwrotnej dostaniesz maila z potwierdzeniem zapisu na szkolenie oraz dalsze instrukcje. Wiadomości zwrotne nie są generowane automatycznie, odpowiedz dostaniesz od naszej koordynatorki ds. szkoleń w godzinach 8:00- 16:00, od poniedziałku do piątku.
W przypadku braku miejsc na wybrane szkolenie pojawi się lista rezerwowa.

 

2. Jak dokonać wpłaty zaliczki/całej kwoty za kurs?

Po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego otrzymasz potwierdzenie zapisu na listę uczestników. Następnie wyślemy Ci wiadomość ze szczegółowymi informacjami w tym informacje o płatności – numer konta, na który należy wpłacić zaliczkę. Wpłaty końcowej należy dokonać najpóźniej na 2 tygodnie przed rozpoczęciem szkolenia. Brak wpłaty zaliczki i/lub wpłaty końcowej w określonym terminie upoważnia koordynatora do wykreślenia kursanta z listy uczestników.

 

3. Ile mam czasu na dokonanie płatności?

Uczestnik zobowiązany jest wpłacić zaliczkę niezwłocznie po otrzymaniu potwierdzenia zapisu na kurs. Pełną kwotę za szkolenie należy najpóźniej na 2 tygodnie przed rozpoczęciem szkolenia.
Brak wpłaty zaliczki i/lub wpłaty końcowej w określonym terminie upoważnia koordynatora do wykreślenia kursanta z listy uczestników.

 

4. Czy otrzymam fakturę za kurs?

Tak. Dane do faktur należy zgłaszać mailowo przed rozpoczęciem szkolenia. Należy jednocześnie określić, czy Uczestnik oczekuje wystawienia faktury imiennej (na osobę fizyczną) czy firmowej (na osobę fizyczną prowadzącą działalność gospodarczą).

 

5. Jak zapisać się na listę rezerwową?

W przypadku braku wolnych miejsc na kursie zachęcamy do wpisania się na listę rezerwową. Po prawej stronie każdego szkolenia pojawia się formularz. Należy zaznaczyć „lista rezerwowa”, uzupełnić puste pola i kliknąć WYŚLIJ.
Zapis jest bezpłatny. Wpisując się na nią dostaniesz maila jeżeli zwolni się miejsce na którymś z kursów, a także jeżeli pojawią się nowe terminy. Oczywiście osoby z listy rezerwowej mają pierwszeństwo zapisu.
Lista rezerwowa jest jedna na każdy kurs, nie ma listy rezerwowej na konkretny termin.

 

6. W jakich godzinach odbywają się zajęcia?

Szkolenia zazwyczaj odbywają się w godzinach 9:00-18:00 (piątek, sobota) 9:00- 15:00 (niedziela) jednak nie jest to reguła. W dużej mierze zależne jest to od prowadzącego oraz grupy.

 

7. Czy otrzymam certyfikat ukończenia kursu dla fizjoterapeutów?

Tak, każdy uczestnik otrzyma certyfikat ukończenia kursu.

 

8. Czy jest możliwość otrzymania certyfikatu w języku angielskim?

Tak, jest taka możliwość. Jednak należy to zgłosić przynajmniej tydzień przed rozpoczęciem kursu.